Kilka słów o gabinecie

Gabinet psychologiczny Equilibrium powstał w kwietniu 2010. Na siedzibę wybraliśmy elegancką kamienicę położoną na rogu ulicy Warszawskiej i Francuskiej. Do dyspozycji jest parking na ulicy Francuskiej oraz Bankowej. Współpracujemy z Centrum EEG, które ma siedzibę w tym samym budynku. W skład zespołu Equilibrium wchodzą:

Marzena Miodońska-Winkler - Psycholog, doradca zawodowy,neuroterapeuta, trener. Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, biegły sądowy. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Od kilku lat pracuje jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Główne zadania to diagnoza psychologiczna, opiniodawstwo, terapia, doradztwo rodzinne i zawodowe oraz mediacje. Posiada doświadczenie w pracy z osobami upośledzonymi umysłowo w stopniu lekkim i umiarkowanym. Prowadzi zajęcia socjoterapeutyczne dla osób z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami emocji, uwagi, koncentracji (np. ADHD) oraz dzieci autystycznych. Zainteresowania zawodowe: terapia rodzin, psychologia sądowa, prowadzenie szkoleń.

Paweł Dobrakowski - lekarz, magister psychologii, terapeuta EEG-biofeedback. Doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w trakcie specjalizacji z zakresu neurologii. Współpracuje także z NZOZ Lege Artis w Częstochowie oraz NZOZ Neuromedica gdzie zajmuje się kwalifikacją i prowadzeniem terapii EEG-Biofeedback, konsultacjami lekarskimi oraz diagnostyką psychologiczną. Zainteresowania zawodowe: neuropsychologia.

Oferta   O nas   Dla firm   Cennik   Kontakt   Partnerzy

Valid XHTML 1.1 Poprawny CSS!